PAgagNINI(Promo) de Producciones Yllana y Ara Malikian.


PAGAGNINI aynı seviyede mizah birlikte üzerinde, delilik ve müzik. dört büyük müzisyenler ustalık, öğretmen Ara Malikian liderliğindeki sayesinde PAGAGNINI bazı klasik müziğin diğer müzik tarzları ile kaynaşmıştır, komik ve şaşırtıcı Des-Konser almak, bu da bir gebe yol yenileme sürecindedir olayları değerlendirme konser, müzik geçişleri farklı bir perspektif içinde keşfetti. PAGAGNINI Eğer klasik müzik birleştirmek, bir gösterisinde virtüözü kemancı Ara Yllana Malikian ve şakşak mizah tüm gör. Sonuç bir ve Şaşırtıcı Des-Konser (a Dis-Konser), eğlendirici hangi klasik müzik tarihinin doruk anları bazı değerlendirmeleri Dahiyane daha popüler şarkıları ile penye tarafından. stilleri Bu karışımın duyguların karışık yaratılmasına, konserde yol nereye Ciddi ve müzik solemness harika ince mizah anları ile birleştirilmiştir. konser dünyasının bu ilginç bakış açısı, bu dört İyi müzisyenler zarif ve virtüözü yorumunu ekledi, sen bile en bilge Seyirci Büyüleyici yeteneğine sahip, hem de ilham verici ve exalting her yaştan Kitleler olarak dünyada sağlanan var.

9 Responses to “PAgagNINI(Promo) de Producciones Yllana y Ara Malikian.”

 1. ProduccionesYllana Says:

  @ Tamatero ONE VIVALDI ANTONIO OF dört mevsim akımlarından biridir. ÖZEL YAZ.

 2. tamatero Says:

  şarkı o 8:32 dk?

 3. ProduccionesYllana Says:

  Live sürümü hazırlandı whithout RO nereye YOU U2

 4. victorav00 Says:

  parça ne Ocak l 3:32 yorumlamak için çok iyi olur tekabül!

 5. yeaahish Says:

  ve 11 de! :)

 6. diumingo Says:

  in ve elektrik keman en iyi m aşkı en iyi şey şaşırtıcı ne Kracks bir 10 XD olmasıdır

 7. yeaahish Says:

  MIN: 3’32!Harika! (L)

 8. Jumataker132 Says:

  Bir küçük şey Potiron Thomas geri döndü?Romea Tiyatro Çünkü daha önce bir kez Thomas Potiron aka Ferdinand Clemente Shinito oldu

 9. anapaula533 Says:

  O orada tüm videolar arasında pagagnini gördüğüm en iyi promo’s!Kesinlikle, her zamanki gibi ışıl ışıl. Biz Barcelona Aralık ayında tekrar görmek dönmek için umut ediyor. Tebrikler;)

Leave a Reply