Victor Borge (Pyotr Çaykovski, Frederic Chopin, Johannes Brahms, Franz Liszt, Johann Sebastian Bach, Richard Wagner, Ludwig van Beethoven, Wolfgang Amadeus Mozart, Johann Strauss, Irving Berlin ve Modern Müzik) – Varyasyonları Mutlu yıllar sana “konulu


Victor Borge benim için bir muamma olduğunu. Birçok rağmen sadece bir palyaço, gerçi bir palyaço spoofing klasik müzik olmak için onu dikkate alacağını, bazı çalışma, en az, çarpıcı akut ve tantalizingly ilginç söylenebilir. Bu parça bunun kanıtıdır. Varyasyonlar form bilinen ve hemen hemen her klasik müzik dönemde belirir. Hemen hemen her şey formu ile yeni yapmak imkansız gibi görünüyor ama Borge bize çok alışılmadık bir yaklaşım benimseyerek yanlış kanıtlıyor. O, burada bir özenle bilinen tema seçiyor – “Happy birthday size” ve hakkında o kadar varyasyon oluşturmak için ayarlar. Ama bu sadece buzdağının üstü gibi: Her değişim, etkili bir arada, belli bir besteci tema kendisi yazmak olacaktınız. Sonuçta çok farklı bestecilerin on varyasyonları vardır: biz Bach ve Mozart geçerek başlangıç ve Irving olan ve I (ve bilmiyorum Borge’s komik telaffuz yardımcı olmuyor: P ismi bazı modern besteci ile bitirmek). Bunlardan bazıları bir varyasyon hangi Borge sonra varyasyon geliştirmek gelirleri bestecinin özgün çalışmaları kapmak görülmektedir. Ayrıca, bazı varyasyonlar yerine (Brahms veya Bach (büyüleyici bir gülünç komik uzun inen hattı iki kez tekrarlanan rağmen)) veya hatta, bunu söylemek, hareketli cesaret (Beethoven, Borge’s bölümünde bazı goofing rağmen, gets Bir daha iyi tedavi). Ben video kendisi hareketleri işaretledikten sonra ama aynı zamanda bütün besteciler tarafindan sunulan içeren başlığı kontrol edebilirsiniz. . .

25 Responses to “Victor Borge (Pyotr Çaykovski, Frederic Chopin, Johannes Brahms, Franz Liszt, Johann Sebastian Bach, Richard Wagner, Ludwig van Beethoven, Wolfgang Amadeus Mozart, Johann Strauss, Irving Berlin ve Modern Müzik) – Varyasyonları Mutlu yıllar sana “konulu”

 1. veranodevivaldi Says:

  nerede müzik ?????? bekâr etkilenir Ben ve hiçbir müzik kabul Mozart’ın müziği de etkilenir?

 2. soccom8341576 Says:

  @ NestersgNeden olmasın? Bu çok açık.

 3. chendoIs Says:

  Mükemmel bir komedi ve müzik karışımı.

 4. manlyman80345 Says:

  Sana bir bilmece olarak ona sahip olma için, bu bazı noktalarda oldukça yüksek mizah size günah yoktur! Borge çok, çok zeki bir adam.

 5. dialectgirl Says:

  Son besteci ismi Khachaturian (kim Sabre Dance oluşan) birupload için teşekkürler! :)

 6. ahalalsuna Says:

  lady gaga 170.000.000 manzarası varken Pyotr Tchaikovsky bin kez bir çift var ne yazık.

 7. newFranzFerencLiszt Says:

  Schliszt! : D

 8. HerrWarja Says:

  Beethoven iyiydi.

 9. EdiEllerymissing Says:

  Bu adam bir GENIUS oldu!

 10. signerh Says:

  Wagner bölüm acayip: D

 11. tuxtlan21 Says:

  hahaha ne Mozart’ın annesi bir zihin xD ajaja olduğunu

 12. lochmorrissey Says:

  Son besteci Ermeni besteci Aram Khachaturian olduğunu.

 13. michaelnyman1 Says:

  En iyiteşekkür adam !!!!!!!!

 14. 1999holly Says:

  Ben de bu CD var!Nice düzenleme.

 15. jgpret Says:

  @ Voicewithin90 ilki. . . İlk piyano konçertosu

 16. BitchIStoleYourFish Says:

  smharb Hahahahaha paha biçilmez

 17. tantat4480025 Says:

  konçerto no1. 1 hareketi

 18. voicewithin90 Says:

  Ne Pyotr Çaykovski’nin şarkısı hangisi?

 19. JustFartProductions Says:

  Seni çok ben ağlıyorum gülüyorum! i bok değil. fuck, bu ışıl ışıl oldu. Borge benim Nev fav piyanist

 20. Jourell1 Says:

  Bu, büyük olasılıkla daha önce ama değinilmiştir modern besteci Aram Khachaturian olduğunu. Onun segment dayanmaktadır onun iyi bilinen şarkısı “Sabre Dance”.

 21. Jourell1 Says:

  LynxMajic, evet düşük tempolu tarzı Irving Berlin dayanmaktadır

 22. steinwaygrande1 Says:

  Ben Anna Russel unutmuştu. Wagner Opera Her yorum `s komik vardır. pun soryy hakkında yumurta cerpst (için) Gerrard Hofnung ve Peter Ustinov ile dinlemek gerekiyor. kendi içinde iki derece eğlenceli insanlar

 23. AmandaCaines Says:

  Tamamen katılıyorum. . . hem kendisinin hem de Anna Russell Wagner opera onu coments ile sadece bir sevinç izlemek ve dinlemek vardır. . . . güvenli akıllı mizah – bir zevk ve cripplingly komik! :)

 24. alehcim27 Says:

  Bravissimo. . . utanç video olmamak

 25. steinwaygrande1 Says:

  Başka bir Victor Bborge bizi güldürmek için asla yaptığını, hiçbir kurum ya da bayağılık herhangi onun performansları ile seviyorum. O hiç bir bu kadar düşük sözde komedyenler of günümüzün genreation olarak eğilmek zorunda yapmak amacıyla bir kahkaha elde etmek var. O şimdi RIP Victor yaşadığımız bir hasta dünyaya bu kadar neşe ve kahkaha getirmek için doğdu

Leave a Reply