Wagner’in part1 Ring


Anna Russell – (İlk) Veda Konseri (1984) uzun, komik kariyeri sona erdirmek için, klasik müzik komedyen Anna Russell bazı canlandırmıştır onu ve komik rutinleri en iyi ve yolda götürdüler. Bu özel PBS üretim, Baltimore ki 1984 katıl, onların sevgi şey tatlı goofy olabileceğini anlıyoruz müzik severler için bir hazinedir başında bantlanmış. Diskin vurgulayın ve rutin çoğu hayranları en muhabbetle hatırladığı, Ring döngüsünün her tartışma. O, onun saçmalıklara dikkat ile Wagner’in dört taksit epik kıvrık hikayesini anlatır ve o ses Sesi titreyerek kadar tüm rolleri söylüyor ama soprano yoluyla belirlenmesi ile, alto, tenor ve bas. Bir Gilbert ve Sullivan opereti onun parodisi, ve bir video kaydı avantajı aynı işi yapar hale olsun o kahraman, kötü, ya da koro etkili olduğunu göstermek için şan sırada o komik şapkalar değişiklikleri apaçıktır.

16 Responses to “Wagner’in part1 Ring”

 1. SomeBlokeLol Says:

  Biraz saggy ama belki ben sarhoş olsaydı. Ya da Avustralya. Ziiing!

 2. McPrfctday Says:

  Bu Wagner’in Ring Cycle benim giriştir. . . Ben sadece bir komedi skeç şov bahsedilen ve meraklı var duydum. Biraz arama vardı ve bunun 26 yıl yazmak için aldı okuyun! Bu benim için mükemmel bir deneyim olacak!. . . Hissediyorum! Buraya. . . devam ettirebilirsiniz (I 02:30 olduğum gibi, o piyanonun başına oturur…)

 3. jewelmarkess Says:

  Bu komik olduğunu! Wow! LOL. . . O harika

 4. rakewell2 Says:

  “Bu yanlış lanet, değil mi?” LOL!!

 5. PianoplayerPaul Says:

  Komik. Kendi fikrime göre, daha Wagner’in orijinal daha eğlenceli’s!

 6. MeoCaroline Says:

  Ben onu, ona bakmak gerekir duymadım. O yuhalamak’s!Ben Wagner’in müziği için umursamıyorum.

 7. dodi132 Says:

  LOVE Burada!

 8. ichbindaswalross Says:

  Ben Alman sınıfta lisedeyken gördüler. Wagner eldeki konu, bu yüzden. . .

 9. CONTESTAR Says:

  Ben hayal kırıklığına olacağını da ben onun bir görünüme giderse ve “alamadım onu Wagner”!Ne ustaca sunumu. Bu öğrenciler için değil, okullara gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum; buna gösterilmesi gereken yerine tüm öğretmenler-fakültesi-sırayla onları görmek için her ve NASIL’S öğrenmek TAMAM!

 10. flouraki Says:

  OOMG! Neşe! Love her lol

 11. ariastoteles Says:

  piyano yılında Wagner’in Nibelungen Ring çok komik ve paradogicaly, bu piyano melodileri sesi çok Colosal Wagneritte Orkestrası daha güzel. . . Maremagnum! : DHerkes için Kisses!

 12. feenie1186 Says:

  ahh! i bu aşk! my music yaktı profesör bizim için sınıf ve bu oynadı sonra gemide sopa rakamlar ile gösterilmiştir. o paha biçilmez oldu!

 13. egyptiankarim Says:

  Bu oldukça komik. paylaştığınız için teşekkür ederiz:)

 14. Taskat Says:

  “Bu tek yolu bu!”Ha!

 15. CaffeineClown Says:

  Harika, teşekkür online koyarak ediyorum!

 16. krulskij Says:

  Oh çok teşekkürler! Asla yapıldı, sadece bunu görmedin, duymadın!harika!

Leave a Reply