Wagner’in Part3 Ring


Anna Russell – (İlk) Veda Konseri (1984) uzun, komik kariyeri sona erdirmek için, klasik müzik komedyen Anna Russell bazı canlandırmıştır onu ve komik rutinleri en iyi ve yolda götürdüler. Bu özel PBS üretim, Baltimore ki 1984 katıl, onların sevgi şey tatlı goofy olabileceğini anlıyoruz müzik severler için bir hazinedir başında bantlanmış. Diskin vurgulayın ve rutin çoğu hayranları en muhabbetle hatırladığı, Ring döngüsünün her tartışma. O, onun saçmalıklara dikkat ile Wagner’in dört taksit epik kıvrık hikayesini anlatır ve o ses Sesi titreyerek kadar tüm rolleri söylüyor ama soprano yoluyla belirlenmesi ile, alto, tenor ve bas. Bir Gilbert ve Sullivan opereti onun parodisi, ve bir video kaydı avantajı aynı işi yapar hale olsun o kahraman, kötü, ya da koro etkili olduğunu göstermek için şan sırada o komik şapkalar değişiklikleri apaçıktır. -

14 Responses to “Wagner’in Part3 Ring”

 1. Spiritakis Says:

  @ Flon5flonEvet, zor yalnız bir Olympus olmak’s. Mutlu değilim, ama bir kaç kesinlikle ve oldukça maalesef duyuyorum.Genel olarak, Cosima doğru, ama bu özel durumda neden bir iki Verdi ve Wagner zevk gerektiğini görmüyorum. Ben biliyorum.Seni Wagner’in Ring bir fikir var, evet. çok büyük ama var olduğuna tetralojisi, My bilgi, Anna’nın gösterisi katlanılabilir kılan tek şey.Bu ne Yunanistan ile her ne ilgisi var?

 2. flon5flon Says:

  Spiritakis Merhaba Spiro: Tabii yapmam @. Bu yüzden bu kadar Anna hikaye anlatımı gibi.Ben, size oldukça yalnız Olympus tarihinde “şansli” ait olan bir fikir. Cosima Like Verdi’nin La Traviata hakkında, “Biz bilmiyoruz” dedinasıl arada: biz Yunanistan finanse etmek var mı?

 3. Spiritakis Says:

  @ Flon5flongerçekten Wagner’in Ring herhangi bir fikrin var mı? Peki, merak etmeyin, yalnız orada değilsin. Dünyanın senin. -:)

 4. flon5flon Says:

  @ Spiritakis Çok sıkıcı bir yorum.Anna “hikaye intro s zaten (I’saw bir çocuk gibi parlak ve bu torunum” dır).Anna yolunda yaptı!

 5. Spiritakis Says:

  Fena değil. Eski kız Yüzük sağlam bir bilgi ve hatta bazı algı anları vardır. Diğerleri hoş tabii ki beyhude vardır. Ama bu kaçınılmaz bir şey. Nasıl seyirci birçok gerçekten ciddiye Ring keşfetmek ve kendi kişiliklerini zenginleştirmek merak ediyorum. . . en fazla% 1-2. O bir şey en azından. Watchable tamam ama tek kim Yüzük hiçbir fikri kapalı gibi oldukça vasat parodi bir kafası gülmek bulunur. Sen en iyisi, Anna yapmış olabilir.

 6. rakewell2 Says:

  “Oh bu arada, o teyzesi”:’s-D

 7. flouraki Says:

  oh Tanrım evet. . . . Ben Wagner başka türlü anlamış hiç olurdu. . . . viva Anna!

 8. lerindsey Says:

  FANTASTIC!Çok teşekkür ederim!

 9. sanfordfamily Says:

  Bu beni çok Pazartesi günü bir enstitü final için Ring anlamak çok – o yetenekli bir hikaye anlatan bir yardımcı!

 10. Wandervon Says:

  hahaha harika!

 11. aniamarchwinska Says:

  Kesinlikle parlak ve komik. O büyük bilgi ve mizah fantastik duygusu vardır.

 12. causabon99 Says:

  Brilliant – o derinliği onun şeyler biliyor en üst seviyede – eğlence – teşekkür Bunun üzerine koyarak için. Ben Anna Russell hiç duymamıştım bu videoyu görünce önce. Yourdself Youtube üzerinden: Eğitim!

 13. Glenmed Says:

  Eşsiz ve paha biçilmez! TY

 14. jkircher314 Says:

  Harika! gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Leave a Reply